Mapa

 Lotnisko Sapporo Chitose

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Sapporo Chitose albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Sapporo Chitose. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Sapporo Chitose na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Sapporo Chitose oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Sapporo Chitose. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Sapporo Chitose. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Sapporo Chitose, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Sapporo Chitose. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Sapporo Chitose, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Sapporo Chitose.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Sapporo Chitose.

Lotniska w pobliżu Sapporo Chitose:

 Jakie linie lotnicze latają do Sapporo Chitose

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Sapporo Chitose

Adres:
Bibi,
Chitose 066-0012,
Hokkaido,
JAPAN

Tel:+81 (0)12 3230111, 4102
Faks:+81 (0)12 3452031

Witryna:

Właściciel:
Hokkaidō Airport Terminal Co., Ltd.

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:141° 40' 9'' E
Szerokość geograficzna:42° 47' 44'' N
Kod IATA:CTS
Kod ICAO:RJCC

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.