Mapa

 Lotnisko Catamarca

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Catamarca albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Catamarca. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Catamarca na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Catamarca oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Catamarca. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Catamarca. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Catamarca, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Catamarca. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Catamarca, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Catamarca.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Catamarca.

Lotniska w pobliżu Catamarca:

 Jakie linie lotnicze latają do Catamarca

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Catamarca

Adres:
Los Puestos,
4707 Catamarca,
ARGENTINA

Tel:+54 (0)3833 453684

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:65° 46' 46'' W
Szerokość geograficzna:28° 26' 53'' S
Kod IATA:CTC
Kod ICAO:SANC

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.