Mapa

 Lotnisko Bruksela S. Charleroi

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Bruksela S. Charleroi albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Bruksela S. Charleroi. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Bruksela S. Charleroi na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Bruksela S. Charleroi oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Bruksela S. Charleroi. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Bruksela S. Charleroi. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Bruksela S. Charleroi, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Bruksela S. Charleroi. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Bruksela S. Charleroi, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Bruksela S. Charleroi.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Bruksela S. Charleroi.

Lotniska w pobliżu Brukseli S. Charleroi:

 Jakie linie lotnicze latają do Brukseli S. Charleroi

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Bruksela S. Charleroi

Adres:
Building S11B/S7,
B-6041 Charleroi,
BELGIUM

Tel:+32 (0)71 251211
Faks:+32 (0)71 251202

Witryna:

Właściciel:
SOWAER (Société Wallonne des Aéroports)

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:4° 27' 13'' E
Szerokość geograficzna:50° 27' 33'' N
Kod IATA:CRL
Kod ICAO:EBCI

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.