Mapa

 Lotnisko Comodoro Rivadavia

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Comodoro Rivadavia albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Comodoro Rivadavia. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Comodoro Rivadavia na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Comodoro Rivadavia oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Comodoro Rivadavia. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Comodoro Rivadavia. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Comodoro Rivadavia, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Comodoro Rivadavia. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Comodoro Rivadavia, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Comodoro Rivadavia.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Comodoro Rivadavia.

Lotniska w pobliżu Comodoro Rivadavia:

 Jakie linie lotnicze latają do Comodoro Rivadavia

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Comodoro Rivadavia

Adres:
Camino Vecinal Dr Mariano González km 9,
9000 Comodoro Rivadavia,
ARGENTINA

Tel:+54 (0)297 4548190

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:67° 27' 46'' W
Szerokość geograficzna:45° 47' 13'' S
Kod IATA:CRD
Kod ICAO:SAVC

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.