Mapa

 Lotnisko Krajowa

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Krajowa albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Krajowa. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Krajowa na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Krajowa oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Krajowa. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Krajowa. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Krajowa, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Krajowa. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Krajowa, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Krajowa.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Krajowa.

Lotniska w pobliżu Krajowy:

 Jakie linie lotnicze latają do Krajowy

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Krajowa

Adres:
325 Calea Bucuresti st.,
200785 Craiova,
Dolj,
ROMANIA

Tel:+40 (0)251 416860
Faks:+40 (0)251 411112

Witryna:

Właściciel:
Consiliul Judeţean Dolj

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:23° 53' 11'' E
Szerokość geograficzna:44° 19' 8'' N
Kod IATA:CRA
Kod ICAO:LRCV

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.