Mapa

 Lotnisko Kapsztad

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Kapsztad albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Kapsztad. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Kapsztad na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Kapsztad oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Kapsztad. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Kapsztad. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Kapsztad, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Kapsztad. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Kapsztad, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Kapsztad.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Kapsztad.

Lotniska w pobliżu Kapsztadu:

 Jakie linie lotnicze latają do Kapsztadu

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Kapsztad

Adres:
Private Bag X9002,
Cape Town International Airport 7525,
SOUTH AFRICA

Tel:+27 (0)21 9371200
Faks:+27 (0)21 9362937

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:18° 36' 7'' E
Szerokość geograficzna:33° 57' 52'' S
Kod IATA:CPT
Kod ICAO:KCPT

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.