Mapa

 Lotnisko Kopenhaga

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Kopenhaga albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Kopenhaga. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Kopenhaga na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Kopenhaga oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Kopenhaga. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Kopenhaga. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Kopenhaga, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Kopenhaga. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Kopenhaga, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Kopenhaga.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Kopenhaga.

Lotniska w pobliżu Kopenhagi:

 Jakie linie lotnicze latają do Kopenhagi

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Kopenhaga

Adres:
PO Box 74,
Lufthavnsboulevarden 6,
DK-2770 Kastrup,
DENMARK

Tel:+45 (0)32 313231
Faks:+45 (0)32 313132

Witryna:

Właściciel:
Københavns Lufthavne A/S

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:12° 37' 59'' E
Szerokość geograficzna:55° 36' 29'' N
Kod IATA:CPH
Kod ICAO:EKCH

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.