Mapa

 Lotnisko Cziang Maj

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Cziang Maj albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Cziang Maj. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Cziang Maj na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Cziang Maj oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Cziang Maj. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Cziang Maj. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Cziang Maj, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Cziang Maj. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Cziang Maj, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Cziang Maj.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Cziang Maj.

Lotniska w pobliżu Cziang Maj:

 Jakie linie lotnicze latają do Cziang Maj

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Cziang Maj

Adres:
60 Sanambin Road,
Suthep District,
Amphoe Muang,
Changwat Chiang Mai 50200,
THAILAND

Tel:+66 (0)53 270222

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:98° 58' 5'' E
Szerokość geograficzna:18° 46' 18'' N
Kod IATA:CNX
Kod ICAO:VTCC

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.