Mapa

 Lotnisko Cairns

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Cairns albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Cairns. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Cairns na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Cairns oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Cairns. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Cairns. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Cairns, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Cairns. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Cairns, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Cairns.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Cairns.

Lotniska w pobliżu Cairns:

 Jakie linie lotnicze latają do Cairns

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Cairns

Adres:
PO BOX 57,
CAIRNS,
QLD,
4870,
AUSTRALIA,
Cairns Port Authority,
Airport Operations Centre,
Airport Avenue,
Cairns QLD 4870,
AUSTRALIA

Tel:+61 (0)7 40806703

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:145° 45' 6'' E
Szerokość geograficzna:16° 52' 59'' S
Kod IATA:CNS
Kod ICAO:YBCS

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.