Mapa

 Lotnisko Port Columbus

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Port Columbus albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Port Columbus. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Port Columbus na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Port Columbus oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Port Columbus. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Port Columbus. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Port Columbus, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Port Columbus. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Port Columbus, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Port Columbus.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Port Columbus.

Lotniska w pobliżu Port Columbus:

 Jakie linie lotnicze latają do Port Columbus

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Port Columbus

Adres:
4600 International Gateway,
Columbus,
OH 43219,
UNITED STATES OF AMERICA

Tel:+1 (0)614 2394000

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:82° 52' 41'' W
Szerokość geograficzna:39° 59' 27'' N
Kod IATA:CMH
Kod ICAO:KCMH

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.