Mapa

 Lotnisko Kluż-Napoka

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Kluż-Napoka albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Kluż-Napoka. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Kluż-Napoka na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Kluż-Napoka oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Kluż-Napoka. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Kluż-Napoka. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Kluż-Napoka, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Kluż-Napoka. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Kluż-Napoka, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Kluż-Napoka.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Kluż-Napoka.

Lotniska w pobliżu Kluż-Napoki:

 Jakie linie lotnicze latają do Kluż-Napoki

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Kluż-Napoka

Adres:
Traian Vuia nr.149,
400397 Cluj-Napoca,
ROMANIA

Tel:+40 (0)26 4416702
Faks:+40(0)26 416712

Witryna:

Właściciel:
Consiliul Judeţean Cluj

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:23° 40' 59'' E
Szerokość geograficzna:46° 46' 59'' N
Kod IATA:CLJ
Kod ICAO:LRCL

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.