Mapa

 Lotnisko Chongqing

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Chongqing albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Chongqing. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Chongqing na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Chongqing oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Chongqing. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Chongqing. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Chongqing, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Chongqing. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Chongqing, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Chongqing.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Chongqing.

Lotniska w pobliżu Chongqing:

 Jakie linie lotnicze latają do Chongqing

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Chongqing

Adres:
Yubei District,
Chongqing,
PEOPLE´S REPUBLIC OF CHINA

Tel:+86 (0)23 67152335

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:106° 38' 30'' E
Szerokość geograficzna:29° 43' 9'' N
Kod IATA:CKG
Kod ICAO:ZUCK

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.