Mapa

 Lotnisko Kreta Chania

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Kreta Chania albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Kreta Chania. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Kreta Chania na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Kreta Chania oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Kreta Chania. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Kreta Chania. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Kreta Chania, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Kreta Chania. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Kreta Chania, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Kreta Chania.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Kreta Chania.

Lotniska w pobliżu Krety Chania:

 Jakie linie lotnicze latają do Krety Chania

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Kreta Chania

Adres:
GR-731 00 Chania,
GREECE

Tel:+30 (0)2821 083800
Faks:+30 (0)2821 066100

Witryna:

Właściciel:
H.C.A.A. (Hellenic Civil Aviation Authority)

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:24° 8' 53'' E
Szerokość geograficzna:35° 31' 57'' N
Kod IATA:CHQ
Kod ICAO:KCHQ

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.