Mapa

 Lotnisko Christchurch

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Christchurch albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Christchurch. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Christchurch na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Christchurch oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Christchurch. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Christchurch. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Christchurch, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Christchurch. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Christchurch, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Christchurch.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Christchurch.

Lotniska w pobliżu Christchurch:

 Jakie linie lotnicze latają do Christchurch

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Christchurch

Adres:
PO Box 14001,
Christchurch International Airport,
Christchurch,
NEW ZEALAND,
Memorial Avenue,
Christchurch,
NEW ZEALAND

Tel:+64 (0)3 3585029

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:172° 31' 59'' E
Szerokość geograficzna:43° 29' 17'' S
Kod IATA:CHC
Kod ICAO:NZCH

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.