Mapa

 Lotnisko Dżakarta Soekarno-Hatta

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Dżakarta Soekarno-Hatta albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Dżakarta Soekarno-Hatta. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Dżakarta Soekarno-Hatta na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Dżakarta Soekarno-Hatta oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Dżakarta Soekarno-Hatta. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Dżakarta Soekarno-Hatta. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Dżakarta Soekarno-Hatta, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Dżakarta Soekarno-Hatta. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Dżakarta Soekarno-Hatta, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Dżakarta Soekarno-Hatta.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Dżakarta Soekarno-Hatta.

Lotniska w pobliżu Dżakarty Soekarno-Hatta:

 Jakie linie lotnicze latają do Dżakarty Soekarno-Hatta

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Dżakarta Soekarno-Hatta

Adres:
Building 601,
PO Box 1245 BUSH,
Jakarta 19101,
INDONESIA

Tel:+62 (21) 5507015
Faks:+62 (21) 5506823

Witryna:

Właściciel:
Angkasa Pura II

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:106° 39' 0'' E
Szerokość geograficzna:6° 7' 0'' S
Kod IATA:CGK
Kod ICAO:WIII

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.