Mapa

 Lotnisko Sao Paulo Congonhas

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Sao Paulo Congonhas albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Sao Paulo Congonhas. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Sao Paulo Congonhas na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Sao Paulo Congonhas oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Sao Paulo Congonhas. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Sao Paulo Congonhas. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Sao Paulo Congonhas, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Sao Paulo Congonhas. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Sao Paulo Congonhas, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Sao Paulo Congonhas.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Sao Paulo Congonhas.

Lotniska w pobliżu Sao Paulo Congonhas:

 Jakie linie lotnicze latają do Sao Paulo Congonhas

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Sao Paulo Congonhas

Adres:
Av Washington Luiz s/n,
Campo Belo,
SP 04695-900 São Paulo,
BRAZIL

Tel:+55 (0)11 50909000

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:46° 39' 36'' W
Szerokość geograficzna:23° 37' 30'' S
Kod IATA:CGH
Kod ICAO:SBSP

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.