Mapa

 Lotnisko Donegal

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Donegal albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Donegal. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Donegal na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Donegal oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Donegal. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Donegal. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Donegal, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Donegal. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Donegal, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Donegal.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Donegal.

Lotniska w pobliżu Donegal:

 Jakie linie lotnicze latają do Donegal

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Donegal

Adres:
Carrickfinn,
Kincasslagh,
Letterkenny,
County Donegal,
REPUBLIC OF IRELAND

Tel:+353 (0)74 9548284
Faks:+353 (0)74 9548483

Witryna:

Właściciel:
Airports Donegal

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:8° 20' 25'' W
Szerokość geograficzna:55° 2' 30'' N
Kod IATA:CFN
Kod ICAO:EIDL

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.