Mapa

 Lotnisko Ciudad Obregón

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Ciudad Obregón albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Ciudad Obregón. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Ciudad Obregón na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Ciudad Obregón oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Ciudad Obregón. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Ciudad Obregón. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Ciudad Obregón, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Ciudad Obregón. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Ciudad Obregón, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Ciudad Obregón.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Ciudad Obregón.

Lotniska w pobliżu Ciudad Obregón:

 Jakie linie lotnicze latają do Ciudad Obregón

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Ciudad Obregón

Adres:
Km 1840 Carr Internacional Municipio de,
Cameje,
CP 85000 Ciudad Obregón,
Sonora,
MEXICO

Tel:+52 (01)64 132945

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:109° 50' 21'' W
Szerokość geograficzna:27° 23' 30'' N
Kod IATA:CEN
Kod ICAO:MMCN

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.