Mapa

 Lotnisko Czelabińsk

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Czelabińsk albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Czelabińsk. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Czelabińsk na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Czelabińsk oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Czelabińsk. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Czelabińsk. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Czelabińsk, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Czelabińsk. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Czelabińsk, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Czelabińsk.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Czelabińsk.

Lotniska w pobliżu Czelabińska:

 Jakie linie lotnicze latają do Czelabińska

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Czelabińsk

Adres:
Airport,
Chelyabinsk,
454133 RUSSIA

Tel:(351) 778-38-88
Faks:(351) 778-36-37

Witryna:

Właściciel:
ОАО «Челябинское авиапредприятие»

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:61° 30' 0'' E
Szerokość geograficzna:55° 18' 0'' N
Kod IATA:CEK
Kod ICAO:

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.