Mapa

 Lotnisko Czerepowiec

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Czerepowiec albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Czerepowiec. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Czerepowiec na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Czerepowiec oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Czerepowiec. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Czerepowiec. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Czerepowiec, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Czerepowiec. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Czerepowiec, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Czerepowiec.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Czerepowiec.

Lotniska w pobliżu Czerepowca:

 Jakie linie lotnicze latają do Czerepowca

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Czerepowiec

Adres:
Vologda Region.,
Cherepovets district,
p Botovo,
Airport,
162693 RUSSIA

Tel:+7 (0)820 2511502
Faks:+7 (0)820 2511908

Właściciel:
Severstal Airline Ltd

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:38° 1' 3'' E
Szerokość geograficzna:59° 16' 29'' N
Kod IATA:CEE
Kod ICAO:

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.