Mapa

 Lotnisko Mactan-Cebu

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Mactan-Cebu albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Mactan-Cebu. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Mactan-Cebu na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Mactan-Cebu oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Mactan-Cebu. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Mactan-Cebu. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Mactan-Cebu, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Mactan-Cebu. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Mactan-Cebu, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Mactan-Cebu.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Mactan-Cebu.

Lotniska w pobliżu Mactan-Cebu:

 Jakie linie lotnicze latają do Mactan-Cebu

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Mactan-Cebu
Tel:6332 340 2486

Witryna:

Właściciel:
Mactan Cebu International Airport Authority

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:123° 54' 24'' E
Szerokość geograficzna:10° 19' 54'' N
Kod IATA:CEB
Kod ICAO:RPVM

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.