Mapa

 Lotnisko Kozhikode

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Kozhikode albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Kozhikode. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Kozhikode na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Kozhikode oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Kozhikode. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Kozhikode. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Kozhikode, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Kozhikode. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Kozhikode, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Kozhikode.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Kozhikode.

Lotniska w pobliżu Kozhikode:

 Jakie linie lotnicze latają do Kozhikode

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Kozhikode

Adres:
Airports Authority of India,
Calicut 673647,
Kerala,
INDIA

Tel:+91 (0)483 2712630

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:75° 57' 0'' E
Szerokość geograficzna:11° 7' 59'' N
Kod IATA:CCJ
Kod ICAO:VOCL

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.