Mapa

 Lotnisko Ciudad Bolívar

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Ciudad Bolívar albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Ciudad Bolívar. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Ciudad Bolívar na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Ciudad Bolívar oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Ciudad Bolívar. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Ciudad Bolívar. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Ciudad Bolívar, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Ciudad Bolívar. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Ciudad Bolívar, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Ciudad Bolívar.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Ciudad Bolívar.

Lotniska w pobliżu Ciudad Bolívar:

 Jakie linie lotnicze latają do Ciudad Bolívar

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:63° 32' 15'' W
Szerokość geograficzna:8° 7' 41'' N
Kod IATA:CBL
Kod ICAO:SVCB

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.