Mapa

 Lotnisko Guangzhou

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Guangzhou albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Guangzhou. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Guangzhou na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Guangzhou oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Guangzhou. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Guangzhou. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Guangzhou, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Guangzhou. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Guangzhou, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Guangzhou.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Guangzhou.

Lotniska w pobliżu Guangzhou:

 Jakie linie lotnicze latają do Guangzhou

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Guangzhou

Adres:
Airport Integrated Office Building,
South Area,
Guangzhou 510470,
Guangdong,
PEOPLE´S REPUBLIC OF CHINA

Tel:+86 (0)20 86124518

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:113° 17' 55'' E
Szerokość geograficzna:23° 23' 32'' N
Kod IATA:CAN
Kod ICAO:ZGGG

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.