Mapa

 Lotnisko Cagliari

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Cagliari albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Cagliari. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Cagliari na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Cagliari oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Cagliari. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Cagliari. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Cagliari, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Cagliari. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Cagliari, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Cagliari.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Cagliari.

Lotniska w pobliżu Cagliari:

 Jakie linie lotnicze latają do Cagliari

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Cagliari

Adres:
Aeroporto Mario Mameli Via dei Trasvolatori snc - 09030 Elmas (CA),
ITALY

Tel:+39 (0)70 211211
Faks:+39 (0)70 241013

Witryna:

Właściciel:
So.G.Aer. S.p.A.

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:9° 3' 39'' E
Szerokość geograficzna:39° 14' 49'' N
Kod IATA:CAG
Kod ICAO:LIEE

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.