Mapa

 Lotnisko Columbia

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Columbia albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Columbia. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Columbia na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Columbia oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Columbia. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Columbia. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Columbia, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Columbia. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Columbia, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Columbia.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Columbia.

Lotniska w pobliżu Columbii Metropolitan :

 Jakie linie lotnicze latają do Columbii Metropolitan

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Columbia

Adres:
3000 Aviation Way,
West Columbia,
SC 29170,
UNITED STATES OF AMERICA

Tel:+1 (0)803 8225000

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:81° 6' 56'' W
Szerokość geograficzna:33° 56' 11'' N
Kod IATA:CAE
Kod ICAO:KCAE

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.