Mapa

 Port Lotniczy w Bydgoszczy im. Ignacego Jana Paderewskiego

Lotnisko Bydgoszcz poszczycić się może jednym z najładniejszych terminali pasażerskich w Polsce. Nowoczesny budynek Portu Lotniczego w Bydgoszczy nagrodzony został w prestiżowym konkursie na „Budowę Roku 2004”.

Do dyspozycji pasażerów podróżujących z Lotniska Bydgoszcz są salony prasowe, kantor wymiany walut, bankomaty i punkty wynajmu samochodów. Przed wylotem można też zrobić wolnocłowe zakupy w sklepach sieci Baltona i napić się kawy w lotniskowym barze kawowym. Wkrótce w terminalu Portu Lotniczego w Bydgoszczy zostanie otwarta również restauracja. Na bydgoskim lotnisku korzystać można z darmowego łącza WiFi oraz specjalnie przygotowanych kiosków internetowych.

Skorzystaj z porównywarki lotów Skyscanner, jeśli planujesz podróż z Lotniska Bydgoszcz. W okienku wyszukiwania podaj dokąd i kiedy chciałbyś polecieć, a Skyscanner wyświetli dla Ciebie najtańsze połączenia. Jeżeli daty Twojego wylotu z Bydgoszczy są elastyczne, możesz poszukać najtańszych lotów w ciągu całego miesiąca albo nawet roku. Jeżeli natomiast lubisz przygody, ze Skyscanner możesz znaleźć loty z Lotniska Bydgoszcz w dowolne miejsce na ziemi.

Lotniska w pobliżu Bydgoszczy:

 Dojazd do i z lotniska

Samochód ukryj 

Port lotniczy położony jest w południowej części Bydgoszczy przy trasie wylotowej w kierunku Inowrocławia, w odległości  ok. 3,5km od centrum miasta.Od Ronda Jagiellonów należy jechać ulicą Bernardyńską, do Ronda Bernardyńskiego. Zjechać w ulicę Kujawską i po ok. 1,5km skręcić w prawo w Brzozową, która następnie przechodzi w Inowrocławską. Kontynuować do skrętu w lewo w ulicę Ciechocińską, po czym jechać prosto 500m do lotniska.

Autobusy ukryj 

Port Lotniczy w Bydgoszczy połączony jest z centrum miasta i Dworcem Głównym PKP linią autobusową komunikacji miejskiej nr 80. Autobus kursuje codziennie, a jego przystanek znajduje się po prawej stronie terminala.

Taksówka ukryj 

Partnerem lotniska jest firma taksówkarska Mercedes Taxi, której postój znajduje się przy terminalu pasażerskim. Ze względów bezpieczeństwa warto zawsze korzystać z usług taksówkarzy zrzeszonych w stowarzyszeniach.

 Jakie linie lotnicze latają do Bydgoszczy

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Bydgoszcz

Adres:
ul. Jana Pawla II 158,
85-151 Bydgoszcz,
POLAND

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:17° 58' 42'' E
Szerokość geograficzna:53° 5' 48'' N
Kod IATA:BZG
Kod ICAO:

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.