Mapa

 Lotnisko Bol

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Bol albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Bol. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Bol na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Bol oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Bol. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Bol. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Bol, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Bol. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Bol, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Bol.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Bol.

Lotniska w pobliżu Bol:

 Jakie linie lotnicze latają do Bol

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Bol

Adres:
PO Box 33,
21400 Supetar,
CROATIA

Tel:+385 (0)21 559711
Faks:+385 (0)21 559722

Witryna:

Właściciel:
Brač Airport Ltd

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:16° 40' 59'' E
Szerokość geograficzna:43° 16' 59'' N
Kod IATA:BWK
Kod ICAO:

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.