Mapa

 Lotnisko Berlevåg

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Berlevåg albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Berlevåg. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Berlevåg na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Berlevåg oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Berlevåg. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Berlevåg. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Berlevåg, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Berlevåg. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Berlevåg, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Berlevåg.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Berlevåg.

Lotniska w pobliżu Berlevågu:

 Jakie linie lotnicze latają do Berlevågu

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Berlevåg

Adres:
Avinor,
Berlevåg Airport,
9981 Berlevåg,
NORWAY

Tel:+47 (0)67 035170
Faks:+47 (0)67 035171

Witryna:

Właściciel:
Avinor AS

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:29° 0' 0'' E
Szerokość geograficzna:70° 52' 0'' N
Kod IATA:BVG
Kod ICAO:ENBV

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.