Mapa

 Lotnisko Bulawayo

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Bulawayo albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Bulawayo. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Bulawayo na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Bulawayo oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Bulawayo. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Bulawayo. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Bulawayo, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Bulawayo. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Bulawayo, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Bulawayo.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Bulawayo.

Lotniska w pobliżu Bulawayo:

 Jakie linie lotnicze latają do Bulawayo

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Bulawayo

Adres:
Department of Civil Aviation,
Postal Bag G5082,
Bulawayo,
ZIMBABWE

Tel:+263 (0)9 226423

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:28° 37' 6'' E
Szerokość geograficzna:20° 0' 59'' S
Kod IATA:BUQ
Kod ICAO:FVBU

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.