Mapa

 Lotnisko Buffalo Niagara

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Buffalo Niagara albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Buffalo Niagara. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Buffalo Niagara na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Buffalo Niagara oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Buffalo Niagara. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Buffalo Niagara. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Buffalo Niagara, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Buffalo Niagara. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Buffalo Niagara, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Buffalo Niagara.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Buffalo Niagara.

Lotniska w pobliżu Buffalo Niagara:

 Jakie linie lotnicze latają do Buffalo Niagara

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Buffalo Niagara

Adres:
4200 Genesee Street,
Cheektowaga,
NY 14225,
UNITED STATES OF AMERICA

Tel:+1 (0)716 6306000

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:78° 44' 11'' W
Szerokość geograficzna:42° 56' 27'' N
Kod IATA:BUF
Kod ICAO:KBUF

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.