Mapa

 Lotnisko Bratysława

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Bratysława albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Bratysława. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Bratysława na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Bratysława oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Bratysława. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Bratysława. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Bratysława, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Bratysława. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Bratysława, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Bratysława.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Bratysława.

Lotniska w pobliżu Bratysławy:

 Jakie linie lotnicze latają do Bratysławy

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Bratysława

Adres:
823 11 Bratislava 21,
SLOVAK REPUBLIC

Tel:+421 (0)2 33033003
Faks:+421 (0)2 33033351

Witryna:

Właściciel:
Airport Bratislava, a. s. (BTS)

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:17° 13' 0'' E
Szerokość geograficzna:48° 10' 0'' N
Kod IATA:BTS
Kod ICAO:LZIB

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.