Mapa

 Lotnisko Batam

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Batam albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Batam. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Batam na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Batam oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Batam. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Batam. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Batam, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Batam. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Batam, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Batam.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Batam.

Lotniska w pobliżu Batam:

 Jakie linie lotnicze latają do Batam

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Batam

Adres:
Hang Nadim Airport Terminal Building,
1st Floor,
Jl Hang Nadim No 1,
Batam 26466,
Kepulauan Riau,
INDONESIA

Tel:+62 (778) 761507
Faks:+62 (778) 761852

Witryna:

Właściciel:
UPT Ditjen Hubud Kelas I Utama

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:104° 7' 8'' E
Szerokość geograficzna:1° 7' 15'' N
Kod IATA:BTH
Kod ICAO:WIDD

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.