Mapa

 Lotnisko Bazylea-Mulhouse-Freiburg

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Bazylea-Mulhouse-Freiburg albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Bazylea-Mulhouse-Freiburg. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Bazylea-Mulhouse-Freiburg na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Bazylea-Mulhouse-Freiburg oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Bazylea-Mulhouse-Freiburg. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Bazylea-Mulhouse-Freiburg. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Bazylea-Mulhouse-Freiburg, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Bazylea-Mulhouse-Freiburg. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Bazylea-Mulhouse-Freiburg, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Bazylea-Mulhouse-Freiburg.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Bazylea-Mulhouse-Freiburg.

Lotniska w pobliżu Bazylei-Mulhouse-Freiburga:

 Jakie linie lotnicze latają do Bazylei-Mulhouse-Freiburga

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Bazylea-Mulhouse-Freiburg

Adres:
Flughafen Basel-Mulhouse,
Postfach 142,
CH - 4030 Basel,
SWITZERLAND

Tel:+41 (0)61 3253111
Faks:+41 (0)61 3252577

Witryna:

Właściciel:
Etablissement Public Franco-Suisse

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:7° 31' 47'' E
Szerokość geograficzna:47° 35' 22'' N
Kod IATA:BSL
Kod ICAO:LFSB

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.