Mapa

 Lotnisko Brno

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Brno albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Brno. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Brno na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Brno oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Brno. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Brno. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Brno, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Brno. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Brno, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Brno.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Brno.

Lotniska w pobliżu Brna:

 Jakie linie lotnicze latają do Brna

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Brno

Adres:
Letiště Brno a.s.,
62700 Brno 27,
CZECH REPUBLIC

Tel:+420 (0)5 45521302
Faks:+420 (0)5 45216357

Witryna:

Właściciel:
Airport Brno Ltd

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:16° 41' 13'' E
Szerokość geograficzna:49° 9' 9'' N
Kod IATA:BRQ
Kod ICAO:LKTB

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.