Mapa

 Lotnisko Berno

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Berno albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Berno. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Berno na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Berno oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Berno. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Berno. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Berno, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Berno. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Berno, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Berno.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Berno.

Lotniska w pobliżu Berna:

 Jakie linie lotnicze latają do Berna

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Berno

Adres:
Alpar AG,
Postfach 106,
CH-3123 Belp,
SWITZERLAND

Tel:+41 (0)31 9602111
Faks:+41 (0)31 9640919

Witryna:

Właściciel:
ALPAR Flug- und Flugplatz-gesellschaft AG

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:7° 29' 57'' E
Szerokość geograficzna:46° 54' 55'' N
Kod IATA:BRN
Kod ICAO:LSZB

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.