Mapa

 Lotnisko Błagowieszczeńsk

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Błagowieszczeńsk albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Błagowieszczeńsk. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Błagowieszczeńsk na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Błagowieszczeńsk oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Błagowieszczeńsk. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Błagowieszczeńsk. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Błagowieszczeńsk, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Błagowieszczeńsk. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Błagowieszczeńsk, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Błagowieszczeńsk.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Błagowieszczeńsk.

Lotniska w pobliżu Błagowieszczeńska:

 Jakie linie lotnicze latają do Błagowieszczeńska

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Błagowieszczeńsk

Adres:
Blagoveschensk,
Airport,
675019 RUSSIA

Tel:+7 (0)416 2392422, 2392456
Faks:+7 (0)416 2392343

Właściciel:
State unitary enterprise Amur region "Airport Blagoveshchensk"

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:127° 24' 0'' E
Szerokość geograficzna:50° 25' 0'' N
Kod IATA:BQS
Kod ICAO:UHBB

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.