Mapa

 Lotnisko Bodo

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Bodo albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Bodo. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Bodo na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Bodo oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Bodo. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Bodo. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Bodo, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Bodo. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Bodo, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Bodo.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Bodo.

Lotniska w pobliżu Bodo:

 Jakie linie lotnicze latają do Bodo

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Bodo

Adres:
Avinor,
Bodø Airport,
Olav V gate 56-60,
8004 Bodø,
NORWAY

Tel:+47 (0)67 033500
Faks:+47 (0)67 033501

Witryna:

Właściciel:
Avinor AS

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:14° 22' 19'' E
Szerokość geograficzna:67° 16' 9'' N
Kod IATA:BOO
Kod ICAO:ENBO

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.