Mapa

 Lotnisko Bonaire

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Bonaire albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Bonaire. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Bonaire na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Bonaire oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Bonaire. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Bonaire. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Bonaire, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Bonaire. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Bonaire, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Bonaire.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Bonaire.

Lotniska w pobliżu Bonaire:

 Jakie linie lotnicze latają do Bonaire

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Bonaire

Adres:
Bonaire International Airport N.V.,
Plasa Medardo S.V. Thielman 1,
Kralendijk,
Bonaire,
NETHERLANDS ANTILLES

Tel:+599 (0)7 175600

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:68° 16' 23'' W
Szerokość geograficzna:12° 8' 3'' N
Kod IATA:BON
Kod ICAO:TNCB

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.