Mapa

 Lotnisko Blantyre

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Blantyre albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Blantyre. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Blantyre na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Blantyre oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Blantyre. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Blantyre. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Blantyre, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Blantyre. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Blantyre, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Blantyre.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Blantyre.

Lotniska w pobliżu Blantyre:

 Jakie linie lotnicze latają do Blantyre

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Blantyre

Adres:
PO Box 1,
Chileka,
Blantyre,
MALAWI

Tel:+265 (0) 694322

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:34° 58' 14'' E
Szerokość geograficzna:15° 40' 28'' S
Kod IATA:BLZ
Kod ICAO:FWCL

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.