Mapa

 Lotnisko Borlange Dala

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Borlange Dala albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Borlange Dala. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Borlange Dala na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Borlange Dala oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Borlange Dala. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Borlange Dala. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Borlange Dala, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Borlange Dala. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Borlange Dala, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Borlange Dala.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Borlange Dala.

Lotniska w pobliżu Borlange Dala:

 Jakie linie lotnicze latają do Borlange Dala

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Borlange Dala

Adres:
AB Dalaflyget,
Överstevägen 50,
784 63 Bor,
Sverige

Tel:0243-645 00

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:15° 31' 5'' E
Szerokość geograficzna:60° 25' 23'' N
Kod IATA:BLE
Kod ICAO:

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.