Mapa

 Lotnisko Bengkulu

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Bengkulu albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Bengkulu. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Bengkulu na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Bengkulu oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Bengkulu. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Bengkulu. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Bengkulu, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Bengkulu. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Bengkulu, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Bengkulu.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Bengkulu.

Lotniska w pobliżu Bengkulu:

 Jakie linie lotnicze latają do Bengkulu

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Bengkulu
Tel:+62 (736) 51040
Faks:+62 (736) 51450

Właściciel:
UPT Ditjen Hubud Kelas I

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:102° 20' 19'' E
Szerokość geograficzna:3° 51' 40'' S
Kod IATA:BKS
Kod ICAO:WIPL

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.