Mapa

 Lotnisko Kota Kinabalu

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Kota Kinabalu albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Kota Kinabalu. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Kota Kinabalu na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Kota Kinabalu oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Kota Kinabalu. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Kota Kinabalu. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Kota Kinabalu, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Kota Kinabalu. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Kota Kinabalu, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Kota Kinabalu.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Kota Kinabalu.

Lotniska w pobliżu Kota Kinabalu:

 Jakie linie lotnicze latają do Kota Kinabalu

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Kota Kinabalu

Adres:
Pengurus Lapangan Terbang,
Aras 5 Bangunan Terminal,
Lapangan Terbang Atarabangsa Kota Kin.,
88740 Kota Kinabalu,
Sabah,
MALAYSIA

Tel:+60 (0)88 238555

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:116° 3' 0'' E
Szerokość geograficzna:5° 56' 26'' N
Kod IATA:BKI
Kod ICAO:WBKK

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.