Mapa

 Lotnisko Badajoz

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Badajoz albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Badajoz. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Badajoz na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Badajoz oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Badajoz. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Badajoz. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Badajoz, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Badajoz. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Badajoz, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Badajoz.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Badajoz.

Lotniska w pobliżu Badajoz:

 Jakie linie lotnicze latają do Badajoz

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Badajoz

Adres:
Ctra Villafranco-Bilboa s/n,
Apartado de Correos 122,
E-06195 Badajoz,
SPAIN

Tel:902 404 704

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:6° 49' 12'' W
Szerokość geograficzna:38° 53' 30'' N
Kod IATA:BJZ
Kod ICAO:

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.