Mapa

 Lotnisko Bużumbura

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Bużumbura albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Bużumbura. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Bużumbura na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Bużumbura oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Bużumbura. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Bużumbura. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Bużumbura, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Bużumbura. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Bużumbura, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Bużumbura.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Bużumbura.

Lotniska w pobliżu Bużumbury:

 Jakie linie lotnicze latają do Bużumbury

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Bużumbura

Adres:
BP 694,
Bujumbura,
BURUNDI

Tel:+257 (0)2 23797

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:29° 19' 5'' E
Szerokość geograficzna:3° 19' 26'' S
Kod IATA:BJM
Kod ICAO:HBBA

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.