Mapa

 Lotnisko Batsfjord

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Batsfjord albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Batsfjord. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Batsfjord na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Batsfjord oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Batsfjord. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Batsfjord. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Batsfjord, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Batsfjord. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Batsfjord, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Batsfjord.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Batsfjord.

Lotniska w pobliżu Batsfjord:

 Jakie linie lotnicze latają do Batsfjord

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Batsfjord

Adres:
Avinor,
Båtsfjord Airport,
9991 Båtsfjord,
NORWAY

Tel:+47 (0)67 035200
Faks:+47 (0)67 035201

Witryna:

Właściciel:
Avinor AS

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:29° 40' 0'' E
Szerokość geograficzna:70° 36' 0'' N
Kod IATA:BJF
Kod ICAO:ENBS

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.