Mapa

 Lotnisko Biak

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Biak albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Biak. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Biak na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Biak oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Biak. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Biak. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Biak, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Biak. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Biak, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Biak.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Biak.

Lotniska w pobliżu Biak:

 Jakie linie lotnicze latają do Biak

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Biak

Adres:
Pt. (Persero) Angkasa Pura I,
Biak 98111,
INDONESIA

Tel:+62 (981) 22555
Faks:+62 (981) 22106

Witryna:

Właściciel:
Angkasa Pura I

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:136° 5' 8'' E
Szerokość geograficzna:1° 11' 12'' S
Kod IATA:BIK
Kod ICAO:WABB

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.