Mapa

 Lotnisko Blenheim

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Blenheim albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Blenheim. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Blenheim na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Blenheim oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Blenheim. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Blenheim. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Blenheim, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Blenheim. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Blenheim, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Blenheim.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Blenheim.

Lotniska w pobliżu Blenheim:

 Jakie linie lotnicze latają do Blenheim

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Blenheim

Adres:
Po Box 185,
Blenheim,
7240,
NEW ZEALAND,
Level 1,
27 Scott Street,
Blenheim,
7240,
NEW ZEALAND

Tel:+64 (0)3 5777780

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:173° 52' 19'' E
Szerokość geograficzna:41° 31' 0'' S
Kod IATA:BHE
Kod ICAO:NZWB

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.