Mapa

 Lotnisko Mediolan Bergamo

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Mediolan Bergamo albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Mediolan Bergamo. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Mediolan Bergamo na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Mediolan Bergamo oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Mediolan Bergamo. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Mediolan Bergamo. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Mediolan Bergamo, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Mediolan Bergamo. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Mediolan Bergamo, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Mediolan Bergamo.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Mediolan Bergamo.

Lotniska w pobliżu Mediolanu Bergamo:

 Jakie linie lotnicze latają do Mediolanu Bergamo

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Mediolan Bergamo

Adres:
SACBO Via Aeroporto 13,
I-24050 Orio Al Serio,
ITALY

Tel:+39 (0)35 326323
Faks:+39 (0)35 313432

Witryna:

Właściciel:
S.A.C.B.O. S.p.A.

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:9° 42' 1'' E
Szerokość geograficzna:45° 40' 5'' N
Kod IATA:BGY
Kod ICAO:LIME

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.