Mapa

 Lotnisko Bergen

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Bergen albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Bergen. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Bergen na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Bergen oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Bergen. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Bergen. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Bergen, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Bergen. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Bergen, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Bergen.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Bergen.

Lotniska w pobliżu Bergen:

 Jakie linie lotnicze latają do Bergen

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Bergen

Adres:
Bergen lufthavn,
P.O. Box 34,
Flyplassveien 555,
Flesland,
5869 Bergen,
NORWAY

Tel:+47 (0)67 031100
Faks:+47 (0)67 031101

Witryna:

Właściciel:
Avinor AS

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:5° 13' 9'' E
Szerokość geograficzna:60° 17' 36'' N
Kod IATA:BGO
Kod ICAO:ENBR

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.